niedziela, 1 stycznia 2017

Zapowiedź "Róży" - Premiera 14 stycznia

Nadszedł nowy rok 2017 i witam go zapowiedzią mojej nowej powieści.
Zostało 14 dni do premiery i czas najwyższy dowiedzieć się czegoś więcej o Róży!

… miała to do siebie, że zawsze wierzyła w przegrane sprawy: przegraną sprawę z matką, przegraną sprawę z ojcem i przegraną sprawę z wujkiem. A teraz w przegraną sprawę z Danielem. Gdyby świat był dla niej trochę bardziej wyrozumiały, chociaż jedna z tych spraw byłaby wygrana.

Życie Róży jest uporządkowane i przewidywalne: praca w szkole, mieszkanie na krakowskim strzeżonym osiedlu, szczęśliwy związek. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka.
Wszystko zmienia się w dniu, w którym odkrywa tajemnicę swojego męża, Daniela. Podejmuje decyzję, w konsekwencji której trafia do miasta na północy Francji. 
Jaką rolę w życiu dziewczyny odegra przedziwne miejsce o nazwie Maison i jego tajemniczy szef, Christopher?"Róża", jako opowieść o zagubionym człowieku, to po prostu piękna literatura.

Opolska zostaje wierna temu, o czym lubi pisać najbardziej. Trzyma przy tym fason i drugą powieścią zgrabnie balansuje między „dziełem” a „produktem masowym”.
czytaj całą recenzję na Niezależna Krytyka  


Posłuchaj fragment:

Wydawnictwo Opolska
Liczba stron 420
Twarda oprawa
Książka zawiera ilustracje


4 komentarze:

  1. Czekam z niecierpliwością ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ZAPOWIEDŹ ,JEST ok! JEŚLI CAŁA JEST TAKA , ,TO PARĘ GODZINEK I PO"PTOKACH " CZY JUŻ W KSIĘGARNIACH JEST? A JEŚLI TO GDZIE ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna zapowiedz "Róży" w postaci cytatów na każdy dzień. Intensywnie śledzę co nowego u Agnieszki Opolskiej i z jakim rozmachem podchodzi do tematu promocji. SUUPER!!!

    OdpowiedzUsuń